Sziasztok kedves olvasóim! :) (már ha vannak olvasóim)
Elég régen nem írtam, és ennek több oka is van. Az egyik az hogy nem jött meg ihlet, a másik pedig hogy nem igazán volt rá időm. De hamarosan itt a nyári szünet :) Már csak 3 és fél hét, szóval akkor rengeteg bejegyzést írok majd.
Igazából nem tudom hogy mennyire van kereset a blogomra :( szóval ha tetszik mindenképpen jelezz vissza :)
Nemrég felfedeztem, na jó inkább kipróbáltam a twitter világát. Hát csak azt tudom mondani, hogy váóó
Ha még nem regisztráltál, akkor tedd meg, mert egy nagyon jó közösségi oldal. Először egy kicsit nehéz volt megértenem, de nem baj, rájöttem hogy hogy működik :)
A továbbiakban tervezem:
Nyári tippek pl. napozás, smink, ruhák, hajak, kiegészítők
Egy idézetes bejegyzés
Unaloműző tippek, ha esetleg unatkoznál a szünetben :)
Hamarosan jövök :)
xoxo
Geek Girl
Girl forever
2013. május 22., szerda
2013. május 6., hétfő
Érettségi szünet!
Sziasztok! Ha gimisek vagytok biztosan nektek is van érettségi szünetetek. Ez a három nap tökéletes arra hogy kipihenjük egy kicsit magunkat. Íme az én tervem és a tippem :D Remélem tetszeni fog. Kommentbe írjátok meg, hogy ti mit fogtok csinálni, vagy mit csináltatok ebban a 3 napos szünetben.
Remélem tetszeni fog:)
1. nap
Az első nap már elég gyosan l is telt. Reggel kb. 8-kor keltem, és elkezdődött a maratoni sorozatnézés. már csak öt rész van hátra, és jöhet a 3. évad :) Utána kb. 2 óra olvasással telt, majd megjött a barátnőm, és a nap hátralévő részét vele töltöttem :) Ez egy remek kezdés volt.
2. nap
Tervek: maratoni sorozatnézés
el kéne kezdeni tanulni :)
olvasás
délután vásárlás a városban, mert kéne néhány új póló, meg egy cipő
3. Tervek:
ugyanaz mint az előbbiekben kivéve a vásárlást. Igazábó sokat kéne tanulni :D
Remélem hogy jól telik majd a szünetetek :)
xoxo
Geek Girl
Sziasztok! Ha gimisek vagytok biztosan nektek is van érettségi szünetetek. Ez a három nap tökéletes arra hogy kipihenjük egy kicsit magunkat. Íme az én tervem és a tippem :D Remélem tetszeni fog. Kommentbe írjátok meg, hogy ti mit fogtok csinálni, vagy mit csináltatok ebban a 3 napos szünetben.
Remélem tetszeni fog:)
1. nap
Az első nap már elég gyosan l is telt. Reggel kb. 8-kor keltem, és elkezdődött a maratoni sorozatnézés. már csak öt rész van hátra, és jöhet a 3. évad :) Utána kb. 2 óra olvasással telt, majd megjött a barátnőm, és a nap hátralévő részét vele töltöttem :) Ez egy remek kezdés volt.
2. nap
Tervek: maratoni sorozatnézés
el kéne kezdeni tanulni :)
olvasás
délután vásárlás a városban, mert kéne néhány új póló, meg egy cipő
3. Tervek:
ugyanaz mint az előbbiekben kivéve a vásárlást. Igazábó sokat kéne tanulni :D
Remélem hogy jól telik majd a szünetetek :)
xoxo
Geek Girl
2013. április 12., péntek
Sziasztok! :) Ma tavaszi körmökkel jövök:)
1, Sima egyszínű
Elő a tavaszi színekkel! Rózsaszín, narancs, sárga, zöld!
1, Sima egyszínű
Elő a tavaszi színekkel! Rózsaszín, narancs, sárga, zöld!
2, Egy kis extra színátmenetes, nagyon jól mutat :)
Ha kíváncsi vagy, hogy kell elkészíteni, akkor írj komiba, és válaszolok:)
3, Tavaszi minták
Némi ügyeskedéssel össze lehet hozni :)
Használjatok körömmatricákat :) Azok is nagyon jól tudnak mutatni :D
Remélem tetszett
xoxo
Geek Girl
2013. április 11., csütörtök
A mai bejegyzésben tavaszi sminktippeket fogok adni :)
Geek Girl
TAVASZI SMINKTIPPEK
ALAPOZÁS
alapozásnál én egy szinezett hidratálókrémet ajánlok, de ha nem muszály akkor inkább semmit ne használjunk csak egy korrektort.
Színezett hidratálót bármilyen márkától be lehet szerezni. Essence, Garnier... Nekem a Nivea-tól van, az ami a képen látható:
Geek Girl
TAVASZI SMINKTIPPEK
ALAPOZÁS
alapozásnál én egy szinezett hidratálókrémet ajánlok, de ha nem muszály akkor inkább semmit ne használjunk csak egy korrektort.
Színezett hidratálót bármilyen márkától be lehet szerezni. Essence, Garnier... Nekem a Nivea-tól van, az ami a képen látható:
SZEMEK
A szemhélyatok alapozására két módszer van:
-Bármelyik márkától lehet ilyet kapni.
-Vagy lehet csinálni is. (Hidratálókrém és alapózó keveréke)
SZEMHÉLYPÚDER
Egy tavaszi sminkhez is több változat van. Lehet egy natúrabb szem, élénk rúzzsal, vagy élénkebb szem natúr szájjal. A tavasz színei a sárga, rózsaszín, zöld. Ezeket a színeeket lehet bátran használni.
tippek:
- Egy világos, natúr színt teszünk az egész mozgó szemhélyra, utána egy sötétebb barnával a mélyítővonalat megcsináljuk. Ez egy teljesen natúr smink lesz. Ehhez lehet színes, élénk színeket használni a szájra, pl. Rózsaszínt.
Nekem ehhez a sminkhez az AVON, Color Trend-es duó-m van meg, a Hot Chocolate árnyalatban:
- Egy fehéres színt teszünk a mozgó szemhélyunkra, majd egy rózsaszín színt a külső V-be felviszünk és szépen eldolgozzuk.
A rózsaszín-t én az essence quattro, purple day-ből használom, a fehéret pedig szintén egy essence termékből, egy mono-ból.
SZEMPILLASPIRÁL
Ebből olyat használtok, ami csak tetszik.
SZEMCERUZA
Az alsó vízvonalba tegyetek fehér szemceruzát, mert ettől frisebb lesz a tekintetetek.
AJAK:
- Egy sima átlátszó szájfény, ami vsak fényt ad az ajkaknak
- Élénk cukorka színek
- Egy natúr halványrózsaszín rúzs
és végül a kedvencem: PIROSÍTÓ
Ez tavasszal nagyon nagyon szépen mutat, elő lehet venni a rózsaszín, és egy kicsit élénkebb színeket. Nekem a tavaszi kedvencem ebből ez az essences pirosító:
Remélem tetszett :) A következő bejegyzés: Tavaszi körmök
xoxo
Geek Girl
2013. április 10., szerda
Sziasztok! A mai bejegyzésnél még mindig a tavasz lesz a téma. Ma tavaszi hajakat fogom bemutatni.
Kezdjük is el!
Geek Girl.
Kezdjük is el!
Geek Girl.
HAJAK
Először is egy nagyon jó hajstílust mutatok be, ami nem más mint az ombre haj. Ez nagyon trendi. A testvéremnek iyen van, és nagyon-nagyon jó. Ha nektek is tetszik és a szüleitek megengedi akkor próbáljátok ki, mert ez végül is nem igazi hajfestés, mert csak az aljánál kell befesteni. Szerintem az a legszebb amikor nincs nagy színkülömbség, de azért látható.
Kell hozzá: Egy jó fodrász, elszántság, és szülői engedély :)
Képek az ombre hajról:
Ha nem akarod befesteni , akkor itt van még ey csomó lehetőség. Ha egyszerűen kiengedve szeretnéd hordani, akkor is több lehetőség van:
-Göndörítsd be laza hullámosra
-Tegyél bele egy hajráfot ( pl. valami virágosat)
- Vasald ki! ( éljen az egyenes haj :))
még egy ötlet, ha laza hullámokat szeretnél: Este vizezd be a hajadat és fond be. Másnap reggel bontsd ki és voila !
HAJFONÁSOK
Na ebben aztán tényleg nincs határ. Akáárhogy befonhatod, de itt van néhány tipp képekben. Ha egyedül nem sikerül elkészítened, akkor kérd meg a testvéred, anyukád vagy barátaidat, hogy segítsenek.
Ha még ezek sem nyerték el a tetszésedet, vagy már meguntad a fonást, akkor próbáld ki a konytokat. Rengeteg ilyenvideót lehet találni a neten.
Az én egyik kedvencem a zoknis, vagy hajbetétes konyt, amit így kell elkészíteni:
Ehhez a hajhoz lehet zokni helyett hajbetétet is használni ami így néz ki :
Ilyet a H&M-ben találhattok kb. 500 Ft-ért.
Ha ügyesek vagytok ilyet is lehet csinálni:
Remélem tudtam ötleteket adni.
xoxo Geek Girl
2013. április 9., kedd
Sziasztok , újra itt :D
A mai napon a téma nem más lesz mint a divat. Mivel hamarosan kezdetét veszi a tavasz, (habár már el kellett volna kezdődnie :) ) mi lenne ha mondanék néhány tippet, hogy én hogy gondoltam el a tavaszi gardróbot! :) Remélem tetszeni fog!
Geek Girl
Kezdjük a ruhákkal, azon belül pedig a NADRÁGokkal.
Mivel még elég ritka egy napsütéses nap, ezért nem valami jó ötlet elővenni a rövidnadrágokat és a szoknyát , bár meg lehet oldani, de erről később beszélek...
A legmegfelelőbb a mindennapokra egy farmer, ami kényelmes és divatos. De hogy ne legyünk unalmasak, azt ajánlom hogy dobjuk fel ezeket egy kicsit.
Itt arra gondolok, hogy ne csak egyszerű farmert hordjunk, hanem idép pl. nagyon divatosak a virágmintás nadrágok, vagy a színes farmerek.
Nekem ez a virágos farmer nagyon elnyerte a tetszésemet, csak egy kicsit drága:
http://www.hm.com/hu/product/09221?article=09221-B
Persze ezen kívűl rengeteg ilyet lehet találni, akár minden ruházati boltban.
Itt pedig mindenféle színes nadrág látható:
A mai napon a téma nem más lesz mint a divat. Mivel hamarosan kezdetét veszi a tavasz, (habár már el kellett volna kezdődnie :) ) mi lenne ha mondanék néhány tippet, hogy én hogy gondoltam el a tavaszi gardróbot! :) Remélem tetszeni fog!
Geek Girl
Kezdjük a ruhákkal, azon belül pedig a NADRÁGokkal.
Mivel még elég ritka egy napsütéses nap, ezért nem valami jó ötlet elővenni a rövidnadrágokat és a szoknyát , bár meg lehet oldani, de erről később beszélek...
A legmegfelelőbb a mindennapokra egy farmer, ami kényelmes és divatos. De hogy ne legyünk unalmasak, azt ajánlom hogy dobjuk fel ezeket egy kicsit.
Itt arra gondolok, hogy ne csak egyszerű farmert hordjunk, hanem idép pl. nagyon divatosak a virágmintás nadrágok, vagy a színes farmerek.
Nekem ez a virágos farmer nagyon elnyerte a tetszésemet, csak egy kicsit drága:
http://www.hm.com/hu/product/09221?article=09221-B
Persze ezen kívűl rengeteg ilyet lehet találni, akár minden ruházati boltban.
Itt pedig mindenféle színes nadrág látható:
Az utolsó nadrág pedig a cica nadrág. Ez jöhet minden színben és mintában, ami csak tetszik :)
A következő a szoknyák.
Ezekben szintén nincs határ, de most nagyon divatosak a csipkés minták. Ezeket egy harisnyával nagyon jól lehet hordani :
Hú , nekem ezek nagyon-nagyon tetszenek :)
Miután az alsóruházat megvolt, jöhetnek a FELSŐK!
Ezekből van a legnagyobb választék, úgyhogy annyira nem is részletezném. Nekem az igazi tavaszi időjárásnál, egy rövidujjú póéó, és egy pulycsi kombinációja jut az eszembe, ami elég sportos, de ha ez nem annyira nyeri el a tetszéseteket akkor még mindig ott vannak a mindenféle fazonú, mintás, színes felsők. tavasszal elengedhetetlen egy bőrdzeki, ami fehér és fekete variációban találhatóak meg. A bőrdzseki egy egyszerű szerelést is nagyon jól fel tud dobni.
A következő kategória a CIPŐK :) Jupííííí
Végre eljön a jóidő, és erről rögtön eszembe jutnak a babacipők, félcipők ( ki hogy nevezi őket)
Annyiféle változatuk van, és nagyon csinosak. Olcsón is be lehet őket szerezni, ami azt jelenti, hogy akár sok-sok babacipőnk lehet :) Egy ilyen cipő mindenhez jó.
Lehetnek színesek:
vagy elegáns, visszafogotabb:
Ha a sportosabb cipőket szeretjük, vagy csak még nincsen annyira jó idő akkor elő a tornacipőkkel!
A kedvenc ilyen cipőfajtám a Convers, mert nagyon divatosak a magasított tornacipőikkel.
Lehet egyszerű fehér, fekete, vagy mindenféle színű:
Vagy mintás:
A Convers cipők eléggé drágák, de a jó hír az hogy rengetek ilyen fajta cipő van. A kínai üzletekben is találhatunk ilyeneket olcsó áron.
KIEGÉSZÍTŐK
Ez az egyik kedvencem :) Hű, hol is kezdjem?
A, Sálak
A különböző sálakkal minden öltözetet fel lehet dobni, és még az esetleges hideg ellen is remek ellenszer. Csak lazán feldobjuk a nyakunkba, és már mehetünk is.
B, Ékszerek
Ezt inkább nem is részleteezném , mert annyi van mint égen a csillag, a lényeg az hogy passzoljon az öltözethez, és a kevesebb néha több.
Amit viszont elmondanék róla az az, hogy most nagyon menő a bajusz minta. Bajusz mintából sálakat is lehet találni.
C, Övek: Alényeg hogy ne legyen túl giccses.
D, Fejre való dolgok.
Napszemcsik: Már ezek is előkerülhetnek a polcról, de részletesebben majd a nyári divat tippekben olvashattok róla.
Hajba való: Jöhetnek a virágos hajráfok :)
plusz a divatsapkák is előkerülhetnek, ne félj hordani őket! :
Miután minden ruhadarabról beszéltem egy kicsit részletesebben, ideje mutatni néhány szettet is.
Remélem tetszett és hogy tudtam segíteni :)
xoxo Geek Girl
2013. április 8., hétfő
Szerintem a sorozatok fantasztikus találmányok :) Ha az ember beteg, szeretne szórakozni, esetleg kinnt nagyon rossz idő van, vagy csak szimplán unatkozik, akkor elő a sorozatokkal! Manapság már rengeteg féle van, így biztos mindenki megtalálja a neki valót. Szóval elő a popcornal és a kólával :)
Sorozatok szempontjából a legjobb videómegosztó az nem más mint az Indavideo. Ezt az oldalt mindenkinek ajánlom, mert ingyenes, és a legtöbb sorozat megtalálható itt.
Ezek után ott van még a www.nezzsorozatokat.info című honlap ahol áttenkinthetően meg lehet találni bármit.
Akkor nézzük a sorozatokat:
1. Once Upon a Time
Wow! Ez a sorozat egyszerűen fantasztikus. Imádom. Az m1-en ment egy darabig, Egyszer volt, hol nem volt... címen. Én feliratosan kezdtem el nézni. Jelenleg 2 évad van belőle. Tele van rejtélyekkel, és izgalmakkal.
Az alapsztori: A meseországban a gonosz királynő elszabadít egy átkot, hogy bosszút álljon Hófehérkén, és a Daliás hercegén. Az átok az egész mesevilágot átviszi a való életbe, ahol már Storybrook-nak hívják a városukat. Hófehérke lányán, Emmán a sor hogy megmentsen mindenkit, s megtörje az átkot. Ám ez nem ilyen egyszerű. REngeteg bonyodalom adódik. Szinte az összes meséből vannak benne szereplők.
A színészek nagyszerűek. pl.:Jennifer Morrinson, Ginnifer Goodwin, Lana Parrilla, Meghan Ory, Josh Dallas, Robert Carlyle
Ha szeretnétek róla részletesebben olvasni, akkor itt mindent megtalálhattok:
http://www.onceuponatime.hu/
http://nezzsorozatokat.info/?s=538
2. Pretty Little Liars
Ez is egy rejtélyes, néha ilyesztő sorozat. Vannak benne nagyon félelmetes részek, viszont ez egy igazi csajos sorozat. A 4 főszereplő lány : Emily, Aria , Hanna és Spencer nagyon stílusosak, és jófejek.
A történet arról szól hogy a 4 lánynak eltűnik a legjobb barátnője, Alison, aki az igazi méhkirálynő volt. Egy évvel később megtalálták a lány holttestét, ám ezzel még nincs vége. a 4 lány félelmetes üzeneteket kap egy titokzatos A-tól.
Nemrég kezdtem el nézni, és azóta is a függője vagyok :)
A részeket megtaláljátok itt:
http://nezzsorozatokat.info/?s=171
A szereplők:
Troian Bellisario (Spencer Hastings)
Ashley Benson (Hanna Marin)
Lucy Hale (Aria Montgomery)
Shay Mitchell (Emily Fields)
Nézzétek meg, mert megéri :)
3. Gossip Girl
Ez egy szintén igazán csajos sorozat, de elég sok pasi is nézi. Nagyon izgalmas, vicces, romantikus és nem lehet megunni. Amikor Serena, az egyik főszereplő visszatér a városba, az élet újra felpörög, és kezdődnek a pletykák, ami ennek a sorozatnak az egyik főeleme.
Már biztos hallottatok erről, de ha még nem láttátok volna, akkor ideje elkezdeni, mert ezt nem lehet kihagyni.
Blake Lively (Serena van der Woodsen)
Leighton Meester (Blair Waldorf)
Penn Badgley (Dan Humphrey)
Chace Crawford (Nate Archibald)
Ed Westwick (Chuck Bass)
Kelly Rutherford (Lily van der Woodsen)
Matthew Settle (Rufus Humphrey)
Kristen Bell (Pletykás lány)
4. Így jártam anyátokkal.
Na ezt már biztos hogy rengetegen ismerik. Ez az egyik legviccesebb, legszórakoztatóbb sorozat a világon. Ha még nem láttad akkor hajrá! Egy rész úgy is csak 20-30 perces.
Történet: Ahogy a cím is mondja a történet arról szól, hogy Ted Mosby 2030-ban elmeséli gyermekeinek, hogyan ismerkedtek össze a szüleik.
A történet kezdetén Ted legjobb barátja, Marshall elárulja, hogy meg akarja kérni barátnője, Lily kezét. Ted ebben a pillanatban döbben rá, hogy többé nem várhatja az igaz szerelmet, lépnie kell. Ebben segít neki barátja, Barney, a hivatásos agglegény, aki folyamatosan kínozza Tedet a nőkről és párkapcsolatokról alkotott megingathatatlan véleményével. Ted hamarosan megismeri Robint, úgy érzi, ez a szerelem első látásra, de a sors valami egészen mást tartogat számára...
5. New Girl
szereplő(k):
Zooey Deschanel (Jess)
Max Greenfield (Schmidt)
Hannah Simone (Cece)
"A történet középpontjában, egy sajátos világnézető fiatal tanárnő, Jess (Zooey Deschanel) áll, aki hadilábon áll a szerelemmel és a roppant emlékezetesre sikeredett szakítása után új lakást kell keresnie. Az élet úgy hozza, hogy három fiatal srác lesz a lakótársa, akikre az elején mély benyomást tett modell barátnői révén, de ahogy telnek a Dirty Dancing-gel teli napok, úgy súlyosbodik szerelmi depressziója is, ami a lakótársakra is rossz hatással van. A srácok összefognak, és megpróbálják Jesst kirángatni a melankóliájából. Ezzel egyúttal emberségből is levizsgáznak, mert az epizód végére megértik lakótársnőjük problémáját, és rájönnek, hogy a Dirty Dancing nem is egy rossz film, mint ahogy azt korábban gondolták."
Ha-ha ez is vicces NAGYON :D
Továbbá itt vannak még olyan sorozatok amiket szintén szeretek és érdemes megnézni.
Sorozatok szempontjából a legjobb videómegosztó az nem más mint az Indavideo. Ezt az oldalt mindenkinek ajánlom, mert ingyenes, és a legtöbb sorozat megtalálható itt.
Ezek után ott van még a www.nezzsorozatokat.info című honlap ahol áttenkinthetően meg lehet találni bármit.
Akkor nézzük a sorozatokat:
1. Once Upon a Time
Wow! Ez a sorozat egyszerűen fantasztikus. Imádom. Az m1-en ment egy darabig, Egyszer volt, hol nem volt... címen. Én feliratosan kezdtem el nézni. Jelenleg 2 évad van belőle. Tele van rejtélyekkel, és izgalmakkal.
Az alapsztori: A meseországban a gonosz királynő elszabadít egy átkot, hogy bosszút álljon Hófehérkén, és a Daliás hercegén. Az átok az egész mesevilágot átviszi a való életbe, ahol már Storybrook-nak hívják a városukat. Hófehérke lányán, Emmán a sor hogy megmentsen mindenkit, s megtörje az átkot. Ám ez nem ilyen egyszerű. REngeteg bonyodalom adódik. Szinte az összes meséből vannak benne szereplők.
A színészek nagyszerűek. pl.:Jennifer Morrinson, Ginnifer Goodwin, Lana Parrilla, Meghan Ory, Josh Dallas, Robert Carlyle
Ha szeretnétek róla részletesebben olvasni, akkor itt mindent megtalálhattok:
http://www.onceuponatime.hu/
http://nezzsorozatokat.info/?s=538
2. Pretty Little Liars
Ez is egy rejtélyes, néha ilyesztő sorozat. Vannak benne nagyon félelmetes részek, viszont ez egy igazi csajos sorozat. A 4 főszereplő lány : Emily, Aria , Hanna és Spencer nagyon stílusosak, és jófejek.
A történet arról szól hogy a 4 lánynak eltűnik a legjobb barátnője, Alison, aki az igazi méhkirálynő volt. Egy évvel később megtalálták a lány holttestét, ám ezzel még nincs vége. a 4 lány félelmetes üzeneteket kap egy titokzatos A-tól.
Nemrég kezdtem el nézni, és azóta is a függője vagyok :)
A részeket megtaláljátok itt:
http://nezzsorozatokat.info/?s=171
A szereplők:
Troian Bellisario (Spencer Hastings)
Ashley Benson (Hanna Marin)
Lucy Hale (Aria Montgomery)
Shay Mitchell (Emily Fields)
Nézzétek meg, mert megéri :)
3. Gossip Girl
Ez egy szintén igazán csajos sorozat, de elég sok pasi is nézi. Nagyon izgalmas, vicces, romantikus és nem lehet megunni. Amikor Serena, az egyik főszereplő visszatér a városba, az élet újra felpörög, és kezdődnek a pletykák, ami ennek a sorozatnak az egyik főeleme.
Már biztos hallottatok erről, de ha még nem láttátok volna, akkor ideje elkezdeni, mert ezt nem lehet kihagyni.
Blake Lively (Serena van der Woodsen)
Leighton Meester (Blair Waldorf)
Penn Badgley (Dan Humphrey)
Chace Crawford (Nate Archibald)
Ed Westwick (Chuck Bass)
Kelly Rutherford (Lily van der Woodsen)
Matthew Settle (Rufus Humphrey)
Kristen Bell (Pletykás lány)
4. Így jártam anyátokkal.
Na ezt már biztos hogy rengetegen ismerik. Ez az egyik legviccesebb, legszórakoztatóbb sorozat a világon. Ha még nem láttad akkor hajrá! Egy rész úgy is csak 20-30 perces.
Történet: Ahogy a cím is mondja a történet arról szól, hogy Ted Mosby 2030-ban elmeséli gyermekeinek, hogyan ismerkedtek össze a szüleik.
A történet kezdetén Ted legjobb barátja, Marshall elárulja, hogy meg akarja kérni barátnője, Lily kezét. Ted ebben a pillanatban döbben rá, hogy többé nem várhatja az igaz szerelmet, lépnie kell. Ebben segít neki barátja, Barney, a hivatásos agglegény, aki folyamatosan kínozza Tedet a nőkről és párkapcsolatokról alkotott megingathatatlan véleményével. Ted hamarosan megismeri Robint, úgy érzi, ez a szerelem első látásra, de a sors valami egészen mást tartogat számára...
5. New Girl
szereplő(k):
Zooey Deschanel (Jess)
Max Greenfield (Schmidt)
Hannah Simone (Cece)
"A történet középpontjában, egy sajátos világnézető fiatal tanárnő, Jess (Zooey Deschanel) áll, aki hadilábon áll a szerelemmel és a roppant emlékezetesre sikeredett szakítása után új lakást kell keresnie. Az élet úgy hozza, hogy három fiatal srác lesz a lakótársa, akikre az elején mély benyomást tett modell barátnői révén, de ahogy telnek a Dirty Dancing-gel teli napok, úgy súlyosbodik szerelmi depressziója is, ami a lakótársakra is rossz hatással van. A srácok összefognak, és megpróbálják Jesst kirángatni a melankóliájából. Ezzel egyúttal emberségből is levizsgáznak, mert az epizód végére megértik lakótársnőjük problémáját, és rájönnek, hogy a Dirty Dancing nem is egy rossz film, mint ahogy azt korábban gondolták."
Ha-ha ez is vicces NAGYON :D
Továbbá itt vannak még olyan sorozatok amiket szintén szeretek és érdemes megnézni.
( lehet hogy ezekből csinálok még majd egy sorozatok 2. részt :)
- Anubisz házának rejtélyei
-90210
-Carrie naplója
-Agymenők
-Familie Guy
-Glee
-H2O
- Hannah Montana
-Született feleségek
-Jóbarátok
-Joey
-Nevelésből elégséges
- A semmi közepén
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)




















































