Kezdjük is el!
Geek Girl.
HAJAK
Először is egy nagyon jó hajstílust mutatok be, ami nem más mint az ombre haj. Ez nagyon trendi. A testvéremnek iyen van, és nagyon-nagyon jó. Ha nektek is tetszik és a szüleitek megengedi akkor próbáljátok ki, mert ez végül is nem igazi hajfestés, mert csak az aljánál kell befesteni. Szerintem az a legszebb amikor nincs nagy színkülömbség, de azért látható.
Kell hozzá: Egy jó fodrász, elszántság, és szülői engedély :)
Képek az ombre hajról:
Ha nem akarod befesteni , akkor itt van még ey csomó lehetőség. Ha egyszerűen kiengedve szeretnéd hordani, akkor is több lehetőség van:
-Göndörítsd be laza hullámosra
-Tegyél bele egy hajráfot ( pl. valami virágosat)
- Vasald ki! ( éljen az egyenes haj :))
még egy ötlet, ha laza hullámokat szeretnél: Este vizezd be a hajadat és fond be. Másnap reggel bontsd ki és voila !
HAJFONÁSOK
Na ebben aztán tényleg nincs határ. Akáárhogy befonhatod, de itt van néhány tipp képekben. Ha egyedül nem sikerül elkészítened, akkor kérd meg a testvéred, anyukád vagy barátaidat, hogy segítsenek.
Ha még ezek sem nyerték el a tetszésedet, vagy már meguntad a fonást, akkor próbáld ki a konytokat. Rengeteg ilyenvideót lehet találni a neten.
Az én egyik kedvencem a zoknis, vagy hajbetétes konyt, amit így kell elkészíteni:
Ehhez a hajhoz lehet zokni helyett hajbetétet is használni ami így néz ki :
Ilyet a H&M-ben találhattok kb. 500 Ft-ért.
Ha ügyesek vagytok ilyet is lehet csinálni:
Remélem tudtam ötleteket adni.
xoxo Geek Girl














Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése