2013. április 10., szerda

Sziasztok! A mai bejegyzésnél még mindig a tavasz lesz a téma. Ma tavaszi hajakat  fogom bemutatni.
Kezdjük is el! 
Geek Girl. 

HAJAK


Először is egy nagyon jó hajstílust mutatok be, ami nem más mint az ombre haj. Ez nagyon trendi. A testvéremnek iyen van, és nagyon-nagyon jó. Ha nektek is tetszik és a szüleitek megengedi akkor próbáljátok ki, mert ez végül is nem igazi hajfestés, mert csak az aljánál kell befesteni. Szerintem az a legszebb amikor nincs nagy színkülömbség, de azért látható. 

Kell hozzá: Egy jó fodrász, elszántság, és szülői engedély :)

Képek az ombre hajról:



Ha nem akarod befesteni , akkor itt van még ey csomó lehetőség. Ha egyszerűen kiengedve szeretnéd hordani, akkor is több lehetőség van: 

-Göndörítsd be laza hullámosra
-Tegyél bele egy hajráfot ( pl. valami virágosat)
- Vasald ki! ( éljen az egyenes haj :))

még egy ötlet, ha laza hullámokat szeretnél:  Este vizezd be a hajadat és fond be. Másnap  reggel bontsd ki és voila ! 


HAJFONÁSOK

Na ebben aztán tényleg nincs határ. Akáárhogy befonhatod, de itt van néhány tipp képekben. Ha egyedül nem sikerül elkészítened, akkor kérd meg a testvéred, anyukád vagy barátaidat, hogy segítsenek. 











Ha még ezek sem nyerték el a tetszésedet, vagy már meguntad a fonást, akkor próbáld ki a konytokat. Rengeteg ilyenvideót lehet találni a neten. 

Az én egyik kedvencem a zoknis, vagy hajbetétes konyt, amit így kell elkészíteni:


Ehhez a hajhoz lehet zokni helyett hajbetétet is használni ami így néz ki :
Ilyet a H&M-ben találhattok kb. 500 Ft-ért.



Ha ügyesek vagytok ilyet is lehet csinálni:


Remélem tudtam ötleteket adni.
xoxo Geek Girl




Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése