Érettségi szünet!
Sziasztok! Ha gimisek vagytok biztosan nektek is van érettségi szünetetek. Ez a három nap tökéletes arra hogy kipihenjük egy kicsit magunkat. Íme az én tervem és a tippem :D Remélem tetszeni fog. Kommentbe írjátok meg, hogy ti mit fogtok csinálni, vagy mit csináltatok ebban a 3 napos szünetben.
Remélem tetszeni fog:)
1. nap
Az első nap már elég gyosan l is telt. Reggel kb. 8-kor keltem, és elkezdődött a maratoni sorozatnézés. már csak öt rész van hátra, és jöhet a 3. évad :) Utána kb. 2 óra olvasással telt, majd megjött a barátnőm, és a nap hátralévő részét vele töltöttem :) Ez egy remek kezdés volt.
2. nap
Tervek: maratoni sorozatnézés
el kéne kezdeni tanulni :)
olvasás
délután vásárlás a városban, mert kéne néhány új póló, meg egy cipő
3. Tervek:
ugyanaz mint az előbbiekben kivéve a vásárlást. Igazábó sokat kéne tanulni :D
Remélem hogy jól telik majd a szünetetek :)
xoxo
Geek Girl
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése