2013. április 12., péntek

Sziasztok! :) Ma tavaszi körmökkel jövök:)

1, Sima egyszínű
Elő a tavaszi színekkel! Rózsaszín, narancs, sárga, zöld!







2, Egy kis extra színátmenetes, nagyon jól mutat :)



Ha kíváncsi vagy, hogy kell elkészíteni, akkor írj komiba, és válaszolok:)

3, Tavaszi minták

Némi ügyeskedéssel össze lehet hozni :)







Használjatok körömmatricákat :) Azok is nagyon jól tudnak mutatni :D


Remélem tetszett
xoxo
Geek Girl



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése