2013. április 9., kedd

Sziasztok , újra itt :D

A mai napon a téma nem más lesz mint a divat. Mivel hamarosan kezdetét veszi a tavasz, (habár már el kellett volna kezdődnie :) ) mi lenne ha mondanék néhány tippet, hogy én hogy gondoltam el a tavaszi gardróbot! :) Remélem tetszeni fog!
Geek Girl

Kezdjük a ruhákkal, azon belül pedig a NADRÁGokkal.

Mivel még elég ritka egy napsütéses nap, ezért nem valami jó ötlet elővenni a rövidnadrágokat és a szoknyát , bár meg lehet oldani, de erről később beszélek...
A legmegfelelőbb a mindennapokra egy farmer, ami kényelmes és divatos. De hogy ne legyünk unalmasak, azt ajánlom hogy dobjuk fel ezeket egy kicsit.
Itt arra gondolok, hogy ne csak egyszerű farmert hordjunk, hanem idép pl. nagyon divatosak a virágmintás nadrágok, vagy a színes farmerek.
Nekem ez a virágos farmer nagyon elnyerte a tetszésemet, csak egy kicsit drága:

http://www.hm.com/hu/product/09221?article=09221-B


Persze ezen kívűl rengeteg ilyet lehet találni, akár minden ruházati boltban.


Itt pedig mindenféle színes nadrág látható:





Az utolsó nadrág pedig a cica nadrág. Ez jöhet minden színben és mintában, ami csak tetszik :)
A következő a szoknyák.
Ezekben szintén nincs határ, de most nagyon divatosak a csipkés minták.  Ezeket egy harisnyával nagyon jól lehet hordani :


Hú , nekem ezek nagyon-nagyon tetszenek :)

Miután az alsóruházat megvolt, jöhetnek a FELSŐK! 

Ezekből van a legnagyobb választék, úgyhogy annyira nem is részletezném. Nekem az igazi tavaszi időjárásnál, egy rövidujjú póéó, és egy pulycsi kombinációja jut az eszembe, ami elég sportos, de  ha ez nem annyira nyeri el a tetszéseteket akkor még mindig ott vannak a mindenféle fazonú, mintás, színes felsők. tavasszal elengedhetetlen egy bőrdzeki, ami fehér és fekete variációban találhatóak meg. A bőrdzseki egy egyszerű szerelést is nagyon jól fel tud dobni. 

A következő kategória a CIPŐK :) Jupííííí

Végre eljön a jóidő, és erről rögtön eszembe jutnak a babacipők, félcipők ( ki hogy nevezi őket)
Annyiféle változatuk van, és nagyon csinosak. Olcsón is be lehet őket szerezni, ami azt jelenti, hogy akár sok-sok babacipőnk lehet :)   Egy ilyen cipő mindenhez jó.

Lehetnek színesek:


vagy elegáns, visszafogotabb: 



Ha a sportosabb cipőket szeretjük, vagy csak még nincsen annyira jó idő akkor elő a tornacipőkkel! 
A kedvenc ilyen cipőfajtám a Convers, mert nagyon divatosak a magasított tornacipőikkel.
Lehet egyszerű fehér, fekete, vagy mindenféle színű:



Vagy mintás: 



A Convers cipők eléggé drágák, de a jó hír az hogy rengetek ilyen fajta cipő van.  A kínai üzletekben is találhatunk ilyeneket olcsó áron.


KIEGÉSZÍTŐK
Ez az egyik kedvencem :) Hű, hol is kezdjem? 
A,  Sálak 
A különböző sálakkal minden öltözetet fel lehet dobni, és még az esetleges hideg ellen is remek ellenszer. Csak lazán feldobjuk a nyakunkba, és már mehetünk is. 


B, Ékszerek
Ezt inkább nem is részleteezném , mert annyi van mint égen a csillag, a lényeg az hogy passzoljon az öltözethez, és a kevesebb néha több.
Amit viszont elmondanék róla az az, hogy most nagyon menő a bajusz minta. Bajusz mintából sálakat is lehet találni. 


C, Övek: Alényeg hogy ne legyen túl giccses.

D, Fejre való dolgok.

Napszemcsik: Már ezek is előkerülhetnek a polcról, de részletesebben majd a nyári divat tippekben olvashattok róla. 

Hajba való: Jöhetnek a virágos hajráfok :) 

plusz a divatsapkák is előkerülhetnek, ne félj hordani őket! :




Miután minden ruhadarabról beszéltem egy kicsit részletesebben, ideje mutatni néhány szettet is.












Remélem tetszett és hogy tudtam segíteni :)

xoxo Geek Girl






Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése