2013. május 22., szerda

Sziasztok kedves olvasóim! :) (már ha vannak olvasóim)

Elég régen nem írtam, és ennek több oka is van. Az egyik az hogy nem jött meg ihlet, a másik pedig hogy nem igazán volt rá időm. De hamarosan itt a nyári szünet :) Már csak 3 és fél hét, szóval akkor rengeteg bejegyzést írok majd.
Igazából nem tudom hogy mennyire van kereset a blogomra :( szóval ha tetszik mindenképpen jelezz vissza :)

Nemrég felfedeztem, na jó inkább kipróbáltam a twitter világát. Hát csak azt tudom mondani, hogy váóó
Ha még nem regisztráltál, akkor tedd meg, mert egy nagyon jó közösségi oldal. Először egy kicsit nehéz volt megértenem, de nem baj, rájöttem hogy hogy működik :)

A továbbiakban tervezem: 
Nyári tippek pl. napozás, smink, ruhák, hajak, kiegészítők
Egy idézetes bejegyzés
Unaloműző tippek, ha esetleg unatkoznál a szünetben :)

Hamarosan jövök :)
xoxo
Geek Girl

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése