2013. május 22., szerda

Sziasztok kedves olvasóim! :) (már ha vannak olvasóim)

Elég régen nem írtam, és ennek több oka is van. Az egyik az hogy nem jött meg ihlet, a másik pedig hogy nem igazán volt rá időm. De hamarosan itt a nyári szünet :) Már csak 3 és fél hét, szóval akkor rengeteg bejegyzést írok majd.
Igazából nem tudom hogy mennyire van kereset a blogomra :( szóval ha tetszik mindenképpen jelezz vissza :)

Nemrég felfedeztem, na jó inkább kipróbáltam a twitter világát. Hát csak azt tudom mondani, hogy váóó
Ha még nem regisztráltál, akkor tedd meg, mert egy nagyon jó közösségi oldal. Először egy kicsit nehéz volt megértenem, de nem baj, rájöttem hogy hogy működik :)

A továbbiakban tervezem: 
Nyári tippek pl. napozás, smink, ruhák, hajak, kiegészítők
Egy idézetes bejegyzés
Unaloműző tippek, ha esetleg unatkoznál a szünetben :)

Hamarosan jövök :)
xoxo
Geek Girl

2013. május 6., hétfő

Érettségi szünet!

Sziasztok! Ha gimisek vagytok biztosan nektek is van érettségi szünetetek. Ez a három nap tökéletes arra hogy kipihenjük egy kicsit magunkat. Íme az én tervem és a tippem :D Remélem tetszeni fog. Kommentbe írjátok meg, hogy ti mit fogtok csinálni, vagy mit csináltatok ebban a 3 napos szünetben.
Remélem tetszeni fog:)


1. nap
Az első nap már elég gyosan l is telt. Reggel kb. 8-kor keltem, és elkezdődött a maratoni sorozatnézés. már csak öt rész van hátra, és jöhet a 3. évad :) Utána kb. 2 óra olvasással telt, majd megjött a barátnőm, és a nap hátralévő részét vele töltöttem :) Ez egy remek kezdés volt.

2. nap
Tervek: maratoni sorozatnézés
el kéne kezdeni tanulni :)
olvasás
délután vásárlás a városban, mert kéne néhány új póló, meg egy cipő

3. Tervek:
ugyanaz mint az előbbiekben kivéve a vásárlást. Igazábó sokat kéne tanulni :D

Remélem hogy jól telik majd a szünetetek :)


xoxo
Geek Girl